Strand Castricum

55391 keer bekeken

Honden los in Strand Castricum

Het strand van Castricum is breed en schoon. Tussen 1 oktober t/m 30 april is dit een populair hondenstrand omdat honden dan de hele dag los mogen lopen. Ideaal dus om andere hondenvrienden te ontmoeten of een DoggyDate te plannen via de DoggyDating App. Na 30 april mogen honden helaas alleen los tussen 19:00 en 10:00 uur.

Er geldt hier een opruimplicht. Houdt je hier aan zodat de gemeente geen reden heeft om het hondenbeleid aan te scherpen.

Parkeren kan (betaald) aan het einde van de Zeeweg.

Het gezellige Strandpaviljoen Zeezicht is het hele jaar geopend.

Met dank aan Astrid Huitema voor de foto’s.

Gemiddelde beoordeling

Carin – Strand Castricum

29 juni 2021

Door het dure betaald parkeren valt dit strand voormij af in de zomer en honden mogen toch niet los. Dan kun je beter doorrijden naar egmond aan zee, daar mogen ze los tot 10 uur en na 19 uur en dan is het parkeren ook gratis.

Wendy – Strand Castricum

24 februari 2020

Tegenwoordig is parkeren nog veel duurder. Je betaald nu €6,- Het maakt niet uit hoe lang je parkeert. Wij gaan altijd naar Egmond aan Zee, daar kan je van 1 oktober t/m 1 april gratis parkeren en mag de hond los op het strand.

Maria – Strand Castricum

11 november 2017

Heerlijk strand om met je hond te lopen. Zoals al beschreven alleen van 1 okt-1april losloop gebied. Parkeren kan ook gratis aan de rand van de toegangsweg -Zeeweg-mits plek. Dan nog 5-10 min.lopen tot het strand. Meerdere gezellige strandtenten, het gehele jaar open. Bijvoorbeeld Zoomers, waar je hond binnen en buiten welkom is. Hoop dat hier ook eens doggy-dates georganiseerd worden!

Patricia – Strand Castricum

21 september 2012

Leuk lopen, parkeren kost wel geld, 3.50 euro en als je een uurtje gaat is dat wel veel. Na 21.00 uur zijn de slagbomen open en is het gratis. Het strand is van 1 april tot 1 oktober overdag niet toegankelijk voor de hond. Je kan dan beter kiezen voor een ander strand. Verder is het een fijn strand om heen te gaan.

Anderen bekeken ook