Mariëndal
19832 keer bekeken
Honden los in Mariëndal
Mariëndal (22 ha) is een jong recreatiegebied met een uitkijktoren en een mooie zwemplas. Het gebied ligt ten zuidwesten van Nieuw Den Helder onder de N502, de Jan Verfailleweg, en de Doggersvaart.
In Mariëndal mogen honden bijna overal loslopen, met uitzondering van de kinderboerderij van het gezellige Bezoekerscentrum De Helderse Vallei. In de Donkere Duinen (ten noorden van de Jan Verfailleweg) moeten honden aan de lijn.Zie ook deze kaart.
Parkeren kan (gratis) op parkeerplaats Donkere Duinen bij de kinderboerderij en het bezoekerscentrum. Hier kan je tevens terecht voor een kleine consumptie. Langs de Jan Verfailleweg vind je diverse horecagelegenheden.
De paden in dit losloopgebied zijn (half)verhard waardoor dit gebied ook goed begaanbaar is voor rolstoelgebruikers.
Gemiddelde beoordeling
Peter – Mariëndal
23 september 2022
Marsie – Mariëndal
5 juni 2017
Petra boon – Mariëndal
4 december 2011
Mo – Mariëndal
3 december 2011
Denise – Mariëndal
25 november 2011
Marloes – Mariëndal
22 augustus 2011
L bona – Mariëndal
1 augustus 2011



