Hondenspeelplaats de Geus

22358 keer bekeken

Honden los in Hondenspeelplaats de Geus

Sinds april 2013 is er op de Geuzenkade in Amsterdam een echte hondenspeelplaats.

De speelplaats bestaat uit een klein veld met allerlei toestellen waar honden in, op en overheen kunnen lopen. Ideaal om samen met je hond oefeningen te doen en te trainen. Honden kunnen er slalommen, door een hoepel springen, er liggen holle buizen en boomstammen. Voor de baasjes staan er bankjes en er zijn voldoende prullenbakken.

Helaas is de speeltuin niet omheind,maar doordat deze aan een rustige straat zonder ligt zonder doorgaand verkeer is het voor honden die niet weg rennen een leuke speelplek.

Er is geen toezicht en de speeltuin is altijd (gratis) vrij toegankelijk.

Parkeren kan (betaald) aan de Geuzenkade tegenover nummer 68, 1056 KN Amsterdam

Het dichtstbijzijnde losloopgebied (het Erasmuspark) ligt op ongeveer 1 km lopen.

Wij zijn nog op zoek naar meer foto’s van deze speeltuin. Mocht u die hebben en met ons willen delen, dan heel graag mailen (in het grootst mogelijke formaat) naar info@doggydating.com

Gemiddelde beoordeling

Julia – Hondenspeelplaats de Geus

22 oktober 2021

Very nice area for the dogs to play in the city center.

Dayna – Hondenspeelplaats de Geus

29 januari 2020

Goed initiatief. Leuke speelplek midden in de stad, relatief klein. Een omheining is echt nodig, ook met het oog op de veiligheid: de wegen met auto's liggen rondom de speelplek. Parkeerkosten zijn 4,50 euro per uur.

Heide – Hondenspeelplaats de Geus

29 april 2017

Ik zou graag samen met hondenvrienden uit Amsterdam een iniatief starten om een hek te plaatsen. Zijn er geintereseerden? mvg Heide

Fran – Hondenspeelplaats de Geus

24 januari 2016

Wat ontzettend jammer , dat hier geen hek omheen is geplaatst , juist als honden spelen , enthousiast zijn is de weg veel te dichtbij ''' Ik hoop echt dat dit nog gebeurd , plaats is toch echt voor honden .

Ingrid – Hondenspeelplaats de Geus

2 juli 2014

Leuk initiatief, daar zouden er meer van moeten zijn. ik mis wel een hek om het speelveld. leuke ontmoetingsplek voor de buurt.

Sima – Hondenspeelplaats de Geus

8 juni 2013

Leuk terrein op een rustige plek midden in de stad. Er zijn wel regels over schoonhouden en opruimen.

Anderen bekeken ook