Badstrand Rockanje

113164 keer bekeken

Honden los op Badstrand Rockanje

Bij het badstrand van Rockanje is de zee erg rustig door de lange zandbanken voor de kust. Hierdoor kan je meters ver de zee in lopen. Dit maakt het strand van Rockanje heel geschikt voor angstige honden of om je hond te leren zwemmen.

Tussen strandpaal 11 en 11.6 en tussen paal 13.4 en 16 mogen honden het hele jaar loslopen en zwemmen. Op het badstrand zelf (tussen strandopgang Tweede slag en Swinsedreef) zijn honden tussen 1 april en 1 oktober niet toegestaan tussen 08.00 en 18.00 uur. Na 18.00 uur en na 1 oktober mogen honden overal los.

Zie deze kaart.

Parkeren kan (betaald) bij strandopgang Tweede Slag of bij strandopgang Swinsedreef.

Na afloop een hapje en drankje doen kan bij Strandpaviljoen Badlust.

Navigatie adres: Swinsedreef 24 3235 AR Rockanje

Badstrand Rockanje is niet rolstoevriendelijk.

Met dank aan Petra Diepstraten voor de foto’s.

Gemiddelde beoordeling

Kristien Ghys – Badstrand Rockanje

23 juli 2017

Wij zijn op 13 juli 2017 naar het strand geweest. Wolkbreuk boven Zeeland 's morgens, eerst lekker gegeten in paviljoen aan het strand en dan om 13H30 direct trappen af van het restaurent en direct los het strand op. Zon brak door tot 16 uur. Prachtige, rustige wandeling onder blauwe lucht. Onze 4 Cavaliers hebben genoten! Was toch heel geslaagde dag!

Carola – Badstrand Rockanje

23 oktober 2016

Heerlijk strand! Nette parkeerplaatsen met makkelijke doorgang naar het strand. Veel hondenvriendjes op het strand waar onze twee honden fijn mee hebben gespeeld. Schoon strand! Ook niet onbelangrijk. Wel jammer dat er alleen bij de punten waar je het strand op komt (door de duinen) twee prullenbakken staan en verder op het strand zelf niet. Als je hondenpoep wilt opruimen kan je dit gewoon nergens kwijt. Water is lekker rustig en zeker geschikt voor honden die bang zijn voor water of niet zoveel ervaring hebben in het water. Het is er erg ondiep dus zo kunnen ook de kleinere rassen heerlijk in het water spelen zonder gevaar. Bij beachclub Havana zijn ze erg hondvriendelijk! Altijd fijn om na een heerlijke strandwandeling nog even bij te komen met een drankje op het terras. Wij vinden het een aanrader.

Petra – Badstrand

8 augustus 2016

Niet rolstoelgeschikt.

Wendy – Badstrand

29 maart 2015

Heerlijk strand en restaurant Badlust is een geweldig plek voor hapje, drankje of heerlijk uitgebreid te eten met uiteraard onze lieve viervoeter.

Konny – Badstrand

15 juli 2014

Goede adres en prima informaties! Dank u wel! Vrienden van Nederland uit Duitsland

Kim – Badstrand

1 april 2012

Wij zijn 25 maart 2012 naar Rockanje gereden. Al eerder geweest (zonder hond). Mooi strand en de kustlijn loopt geleidelijk af het water in. Onze hond had het er erg naar haar zin. Nu was de horeca (Havanna) nog dicht, maar normaal gesproken mogen honden daar ook binnen. Gezellige tent!

Anderen bekeken ook