45000 keer bekeken
Schadijkse Bossen
Honden los in Schadijkse Bossen
In het westerlijk deel van de Schadijkse Bossen ligt een prachtig losloopgebied voor honden. Het is een heuvelachtig bos met heide en naaldbomen.
Door het losloopgebied loopt een wandelroute van 2,5 km die slingert door het bos over afwisselend smalle en brede paden. Hier en daar zijn er open plekken waar de honden kunnen ravotten en hun overtollige energie kwijt kunnen.
Dit is echter géén vrijbrief om de honden hun neus achterna te laten gaan, door het bos te laten struinen en dieren achterna te laten jagen. De honden moeten wel onder appel staan, op de paden en speelplekken blijven en er geldt een maximum van 3 honden per begeleider. Respecteer dit aljeblieft zodat dit fijne gebied ook losloopgebied zal blijven.
Deze route is ook geschikt voor mensen die minder goed te been zijn!
Parkeren kan (gratis) op de parkeerplaats op de kruising van de Lorbaan en de Naaldhoutweg te America.
Navigatie adres Lorbaan 9 5966 PG America
(Weg (Lorbaan) oversteken en daar rechts het bos in)
Iets drinken en eten kan bij Pannekoeken Bosbrasserie Aan de Drift.
Met dank aan Judith van Weel voor de foto's.
Download nu de gratis DoggyDating app en zie waar je ook bent, alle losloopgebieden van Nederland! Daarnaast kan je met de app afspreken voor hondenwandelingen, andere baasjes om hulp of advies vragen, een DoggyAlert aanmaken als je hond vermist is en je vindt er scherpe aanbiedingen in de DoggyDiscount! De link naar de App Store en Google Play staan hieronder —I>